Zwycięstwa w sparingach !

W ostatnim czasie drużyny Mazura rozegrały 3 sparingi z zespołami Orły Zielonka, Varsovia i Polonia Warszawa.

Wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwami naszych chłopców.

26.10.2014  Zielonka

ORŁY ZIELONKA - MAZUR 2006 RADZYMIN  2:3

Bramki: Filip Kępiński x2, Bartek Sosnowski

opis meczu:

Mecz bardzo wyrównany. Skład naszego zespołu stanowili chłopcy z rocznika 2006 którzy zaprezentowali się bardzo dobrze na tle wymagającego przeciwnika(II zespół rocznika 2005).Należy pochwalić naszych chłopaków za uważną grę w obronie. W trakcie spotkania udało się przeprowadzić kilka bardzo ładnych akcji zakończonych bramkami.

8.11.2014 Warszawa

VARSOVIA - MAZUR RADZYMIN  8:9

Bramki: Mikołaj Berta x4, Tobiasz Gosk x2, Szymon Knap, Szymon Szemraj, Maciek Siedlecki

opis meczu:

Mecz rozegrany w deszczu z bardzo dobrym zespołem. Mimo że zespół Varsovi był piłkarsko lepszy, duże zaangażowanie  i walka do końca  pozwoliła nam wygrać to spotkanie.Mecz był bardzo zacięty, bramkęna wagę zwycięstwa zdobyliśmy w ostatniej sekundzie spotkania. Bardzo dobra gra ofensywna. W naszej drużynie wystąpiło dwóch nowych zawodników (Tobiasz Gosk I Szymon Szemraj) którzy swój debiut ukoronowali bramkami. Zwycięstwo z tak dobrym zespołem to dobry prognostyk na przyszłość.

11.11.2014 Warszawa

POLONIA WARSZAWA - MAZUR RADZYMIN   4:5

bramki: Bartek Sosnowski x2, Maciek Siedlecki, Łukasz Dąbrowski, Mateusz Sonnenberg

opis meczu:

Kolejny bardzo dobry mecz naszych chłopaków z rocznika 2006(z pomocą kilku z 2005). Zacięte spotkanie z bardzo twardo grającym rywalem. Po bardzo dobrym początku i dwóch bramkach zdobytych przez Bartka Sosnowskiego przyszedł  kryzys w obronie( w krótkim czasie po indywidualnych błędach straciliśmy 3 bramki). Dobra gra w  III kwarcie pozwoliła nam wyjść na prowadzenie którego mimo naporu przeciwnika w ostatniej kwarcie nie oddaliśmy odnosząc zwycięstwo.