Za nami.....

Za nami pierwsza kolejka rozgrywek orlików U - 11,nasze zespoły ze zmiennym szczęściem zapoczątkowały rozgrywki w III i VI lidze E1 Orlik.Pierwszy zespół grał na wyjeździe z drużyną Poloneza Warszawa.Po pierwszej przespanej kwarcie przegrywaliśmy 1-0, źle weszliśmy w mecz ale z każdą minutą chłopcy prezentowali lepszą i twardą grę co zaowocowało ostatecznie o naszym zwycięstwie 4 - 3.Gratulacje.

Drugi zespół podejmował na własnym boisku ŁKS Łochów, dla wielu chłopców był to debiut w oficjalnych rozgrywkach MZPN. Po mimo ambitnej gry widać jeszcze było tremę i brak zgrania.Były łzy,radość z bramek i złość sportowa jedynie czego zbrakło to zwycięstwa.Mecz zakończył się wynikiem 15-4 dla gości.Kolejny mecz z naszym lokalnym rywalem KS Rządza Załubice.